Humanity First pomaga w Medyce - Islam Ahmadiyya w Polsce
W imię Allaha Miłosiernego Litościwego
Nie ma innego Boga oprócz Allaha i Muhammad jest Jego Posłańcem
Muzułmanie którzy wierzą w Mesjasza,
Hazrat Mirza Ghulam Ahmad Qadiani (as)

Informacja Prasowa

Organizacja charytatywna Humanity First dostarcza pomoc humanitarną na granicy polsko – ukraińskiej w Medyce.

Członkowie Muzułmańskiej Wspólnoty Ahmadiyya z Niemiec, na przejściu granicznym w Medyce pojawili się jako jedni z pierwszych, tj. od 27 lutego, dostarczając już od ponad miesiąca, nieodpłatną pomoc medyczną, darmowe ciepłe posiłki oraz napoje dla wszystkich potrzebujących.

Organizacja Humanity First (HM), wywodząca się z naszej Wspólnoty spieszy z bezinteresowną pomocą cierpiącym ludziom na całym świecie. Swoją działalność finansuje z dobrowolnych datków członków naszego Stowarzyszenia oraz wszystkich ludzi dobrej woli.

Obecnie, w Medyce, Humanity First jest stale obecna od ponad miesiąca, gdzie grupa lekarzy Humanity First świadczy 24-godzinną pomoc lekarską, bez przerw w godzinach nocnych.

Na okrągło, bez względu na porę i niską temperaturę, wolontariusze z Humanity First serwują nieodpłatnie ciepłe posiłki, gorącą kawę i herbatę oraz innego typu przekąski, dla wszystkich przekraczających granice oraz osób pracujących przy świadczeniu pomocy uchodźcom.

Przekraczającym granice uchodźcom wręczana jest torba zawierająca niezbędne środki czystości, przekąski, etc.

Dzieci Ahmadi z Niemiec przygotowały upominki dla dzieci z Ukrainy uciekających przed wojną.

O Humanity First

Humanity First to apolityczna, niereligijna i bezstronna międzynarodowa agencja pomocy i rozwoju, która koncentruje się na ochronie ludzkiego życia i godności. Humanity First zapewnia pomoc na podstawie samej konieczności i potrzeby, niezależnie od kasty, wyznania, koloru skóry czy religii.

Jej misją jest służenie osobom i rodzinom znajdującym się w niekorzystnej sytuacji społecznej w uboższych społecznościach i obszarach dotkniętych katastrofą.

Więcej informacji:

Stowarzyszenie Muzułmańskie Ahmadiyya

info@alislam.pl

tel. 22 863 88 92

Komentarze są wyłączone

Powiązane treści
Udostępnij